Objednávka

Kompletní audiokniha NECH TU DĚTI A ZMIZ - (již léta rozebraná Milenina prvotina)  ve formátu MP3 (délka 9:26 - 500 MB) načtená moderátorkou Hanou Švejnohovou pro zrakově handicapované, může být vaše.
Sázím opět na důvěru a slušnost vzdělané veřejnosti: na základě vaší objednávky vám pošlu odkaz s heslem na Úschovnu, kde si tuto audioknihu stáhnete. Po vaší zprávě, že jí máte v pořádku staženou budu prosit o úhradu částku 190.- Kč na účet, který bude uveden v mailu.
I MĚSTA MAJÍ VŠI, ZA HUMNY NEJSOU LVI, LIDI 2. již končí. Už je nedistribuji do knihkupectví, poslední výtisky už jen u mne.

Všechny knížky Mileny Holcové, vydané ŠALVAREM můžete mít za nižší cenu, než v knihkupectví či internetových prodejců a pošťák Vám je přinese až domů. Už žádné shánění, objednejte si přiloženým formulářem - dostáváte zároveň 30% nakladatelskou slevu!!! Nižší cenu nikde nedostanete (pokud ano, prosím o upozornění). Platíte až po převzetí a zkontrolování zboží.

Abyste platili co nejméně (a abychom zbytečně nepodporoval monopolní praktiky České pošty) vsázím na důvěru a nenutím Vás - na rozdíl od internetových prodejců - platit příplatky za balné, dopravné, dobírku, ani za doporučenou zásilku (pokud to není nejlevnější varianta).

Vyberte si, které knížky chcete poslat, a do políčka napište kolik kusů. Balné nepočítám, pouze poštovné - nejnižšší jaké je možné. Objednané knížky zašlu během několika dní. Případně můžete vyzvednout v sídle nakladatelství v Praze Podolí (nutno dohodnout)

Pokud patříte k těm, kterým záleží na tom, aby měli knížku podepsanou autorkou, případně i s věnováním, připište, prosím, do kolonky "telefon pro ověření", buď jen podepsat, anebo i jméno, komu vepsat věnování. Pokud objednáváte knížek více, raději specifikujte věnování v mailu martin.matousek@atlas.cz.                 

Buddha ... ale to je jedno ks za 210,- Kč
Já nic, já Mohamed ks za 210,- Kč
Nech tu děti a zmiz - audiokniha - mp3 ks za 190,- Kč
I města mají duši ks za 239,- Kč
I města mají duši s CD ks za 239,- Kč
Za humny nejsou lvi ks za 199,- Kč
Orinokem k přechodu ks za 166,- Kč
Babky na divoko ks za 157,- Kč
Poprvé a naposledy? ks za 84,- Kč
Věčný striptýz ks za 166,- Kč
Romance na tři doby ks za 199,- Kč
Láska v moll ks za 149,- Kč
Riskantní rozhovor ks za 195,- Kč
Žena, růže, píseň, kost (včetně obalu) ks za 687,- Kč
Vyplňte prosím všechna políčka, aby mohla být objednávka vyřízena. S vašimi údaji bude zacházeno jako s citlivými a důvěrnými údaji a nikdy je nikomu nedám. Ostatně hned po odeslání objednaných knížek je mažu, archivuji pouze e-mailové adresy pro budoucí zaslání informace o nově vydané knížce. Odesláním objednávky udělujete souhlas k jejich evidenci podle zákonem stanovených podmínek. Děkuji za pochopení.

Nebudu Vám posílat žádné potvrzení objednávky, protože jí rovnou vyřídím a knížky pošlu. Kdybyste je nedostali za týden, prosím o urgenci mailem.