Objednávka

I MĚSTA MAJÍ VŠI, ZA HUMNY NEJSOU LVI, LIDI 2. již končí. Už je nedistribuji do knihkupectví, poslední výtisky už jen u mne.

Všechny knížky Mileny Holcové, vydané ŠALVAREM můžete mít za nižší cenu, než v knihkupectví a pošťák Vám je přinese až domů. Už žádné shánění, objednejte si přiloženým formulářem - dostáváte zároveň 10% slevu. Platíte až po převzetí a zkontrolování zboží.

Abyste platili co nejméně (a abychom zbytečně nepodporoval monopolní praktiky České pošty) vsázím na důvěru a nenutím Vás platit příplatky za dobírku, ani za doporučenou zásilku.

Vyberte si, které knížky chcete poslat, a do políčka napište kolik kusů. Balné nepočítám, pouze poštovné - nejnižšší jaké je možné. Objednané knížky zašlu během několika dní.

Pokud patříte k těm, kterým záleží na tom, aby měli knížku podepsanou autorkou, případně i s věnováním, připište, prosím, do kolonky "telefon pro ověření", buď jen podepsat, anebo i jméno, komu vepsat věnování. Pokud objednáváte knížek více, raději specifikujte věnování v mailu martin.matousek@atlas.cz.

Riskantní rozhovor ks za 219,- Kč
Žena, růže, píseň, kost ks za 621,- Kč
obal na cyklus 4 knížek Žena, růže, píseň, kost ks za 10,- Kč
Láska v moll ks za 178,- Kč
Přezrálé broskve ks za 221,- Kč
Romance na tři doby ks za 175,- Kč
I města mají duši s CD ks za 176,- Kč
Věčný striptýz ks za 179,- Kč
Poprvé a naposledy? ks za 99,- Kč
Orinokem k přechodu ks za 176,- Kč
Za humny nejsou lvi ks za 169,- Kč
I města mají duši ks za 176,- Kč
Babky na divoko ks za 167,- Kč
Lidi 3 ks za 143,- Kč
Lidi 2 ks za 125,- Kč
Lidi 1 ks za 125,- Kč
Vyplňte prosím všechna políčka, aby mohla být objednávka vyřízena. S vašimi údaji bude zacházeno jako s citlivými a důvěrnými údaji a bez vašeho souhlasu nebudou poskytnuty třetí osobě. Odesláním objednávky udělujete souhlas k jejich evidenci podle zákonem stanovených podmínek. Děkuji za pochopení.

Nebudu Vám posílat žádné potvrzení objednávky, protože jí rovnou vyřídím a knížky pošlu. Kdybyste je nedostali za týden, prosím o urgenci mailem.