Objednávka

Kompletní audiokniha NECH TU DĚTI A ZMIZ - (již léta rozebraná Milenina prvotina)  ve formátu MP3 (délka 9:26 500 MB) načtená moderátorkou Hanou Švejnohovou pro zrakově handicapované, může být vaše.
Sázím opět na důvěru a slušnost vzdělané veřejnosti: na základě vaší objednávky vám pošlu odkaz s heslem na Úschovnu, kde si tuto audioknihu stáhnete. Po vaší zprávě, že jí máte v pořádku staženou budu prosit o úhradu částku 190.- Kč na účet, který bude uveden v mailu.
I MĚSTA MAJÍ VŠI, ZA HUMNY NEJSOU LVI, LIDI 2. již končí. Už je nedistribuji do knihkupectví, poslední výtisky už jen u mne.

Všechny knížky Mileny Holcové, vydané ŠALVAREM můžete mít za nižší cenu, než v knihkupectví a pošťák Vám je přinese až domů. Už žádné shánění, objednejte si přiloženým formulářem - dostáváte zároveň 10% slevu. Platíte až po převzetí a zkontrolování zboží.

Abyste platili co nejméně (a abychom zbytečně nepodporoval monopolní praktiky České pošty) vsázím na důvěru a nenutím Vás platit příplatky za dobírku, ani za doporučenou zásilku.

Vyberte si, které knížky chcete poslat, a do políčka napište kolik kusů. Balné nepočítám, pouze poštovné - nejnižšší jaké je možné. Objednané knížky zašlu během několika dní.

Pokud patříte k těm, kterým záleží na tom, aby měli knížku podepsanou autorkou, případně i s věnováním, připište, prosím, do kolonky "telefon pro ověření", buď jen podepsat, anebo i jméno, komu vepsat věnování. Pokud objednáváte knížek více, raději specifikujte věnování v mailu martin.matousek@atlas.cz.


                     Mimořádná  VÁNOČNÍ  SLEVA  30%  platná do 31.12.2017:

mp3 - Nech tu děti a zmiz - audiokniha ks za 190,- Kč
Riskantní rozhovor ks za 172,- Kč
Žena, růže, píseň, kost (včetně obalu) ks za 495,- Kč
obal na cyklus 4 knížek Žena, růže, píseň, kost ks za 10,- Kč
Láska v moll ks za 172,- Kč
Přezrálé broskve ks za 172,- Kč
Romance na tři doby ks za 137,- Kč
I města mají duši s CD ks za 137,- Kč
Věčný striptýz ks za 137,- Kč
Poprvé a naposledy? ks za 69,- Kč
I města mají vši (měkká vazba) ks za 176,- Kč
I města mají vši (pevná vazba) ks za 199,- Kč
Orinokem k přechodu ks za 137,- Kč
Za humny nejsou lvi ks za 169,- Kč
I města mají duši ks za 137,- Kč
Babky na divoko ks za 130,- Kč
Lidi 3 ks za 111,- Kč
Lidi 2 ks za 98,- Kč
Lidi 1 ks za 98,- Kč
Vyplňte prosím všechna políčka, aby mohla být objednávka vyřízena. S vašimi údaji bude zacházeno jako s citlivými a důvěrnými údaji a bez vašeho souhlasu nebudou poskytnuty třetí osobě. Odesláním objednávky udělujete souhlas k jejich evidenci podle zákonem stanovených podmínek. Děkuji za pochopení.

Nebudu Vám posílat žádné potvrzení objednávky, protože jí rovnou vyřídím a knížky pošlu. Kdybyste je nedostali za týden, prosím o urgenci mailem.