ŽENA, RUŽE, PÍSEŇ, KOST - obálka knihy

ŽENA, RUŽE, PÍSEŇ, KOST

Čtyři romány ze světa zralých žen /Romance na tři doby/Přezrálé broskve/Láska v moll/Riskantní rozhovor/ v dárkovém balení za výhodnou cenu

Manželka, matka, tchýně, dcera, babička, milenka. Vše v jednom, to je žena po padesátce. /// Pokud už maminkám, a babičkám nechcete kupovat další kuchařku, držíte v ruce ideální dárek./// Cena kompletu čtyř knih jen 690.- Kč (při zaslání Šalvarem jen 621.-Kč) !!! Ušetříte 240.- (respektive 172.-Kč) ///Vydal ŠALVAR v listopadu 2016.
Milena Holcová nás v cyklu \" Žena, růže, píseň, kost\" suverénně provází terénem životního období, kterému se lichotivě říká zralost. Setkáme se s příběhy křivdy a odpuštění, lásky a žárlivosti, nenávisti a smíření, bolesti a práva na smrt. Ponuré? Ani ne. Všechny díly cyklu totiž prozařuje téma ženské solidarity, která je vykreslena nesentimentálně, velmi čtivě a uvěřitelně. Autorčin nadhled a humor nepřekvapí, nově však zaujme schopnost přesně pojmenovat podstatu, nahlédnout problém z více úhlů a dojmout./// Ve slušivém obalu najdete tyto knihy:ROMANCE NA TŘI DOBY, PŘEZRÁLÉ BROSKVE, LÁSKA V MOLL, RISKANTNÍ ROZHOVOR.

Všechny čtyři knížky jsou lehce propojeny. Hlavní postavy v jedné knížce se objevují znovu v epizodních rolích v některé z dalších. Podrobněji viz \"ukázka z knihy\" níže. Můžete se tey těšit, že se s vaší oblíbenou postavou znovu setkáte. Ale číst můžete v jakémkoliv pořadí, nic na sebe nenavzuje.

Ukázka z knihy

Ohlasy v tisku